Makia Beach Experience Flat A05
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Rekreacja Zjeżdżalnie wodne | Spa i relaks Łaźnia parowa | Posiłki/Napoje Bar przekąskowy przy basenie |
| Hotel przyjazny dzieciom Zabawki | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Piscinas Naturais da Praia do Cupe znajduje się zaledwie 12 min spacerem od Makia Beach Experience Flat A05 Pôrto das Galinhas, natomiast Praia do Cupe znajduje się w pobliżu. Apartament oferuje Wi-Fi oraz prywatny parking samochodowy dla osób podróżujących samochodem.
Jeśli chcesz zwiedzić okolicę, zobacz Massangana Sugar Cane Mill w odległości 7 km od tego apartamentu. Popularne atrakcje w pobliżu Makia Beach Experience Flat A05 to Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa w nie więcej niż 650 metrach.
Aby zapewnić Ci komfort, ten apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic.
Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak aneks kuchenny, obiekt zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami. Dworzec autobusowy 30233 znajduje się w zasięgu ręki od obiektu. Apartament jest wyposażony w takie udogodnienia, jak łaźnia parowa i sauna, które zapewniają doskonałe doznania relaksacyjne. Do dyspozycji Gości jest także basen, który zapewnia przyjemniejszy pobyt.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Prywatna plaża
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Bar przekąskowy przy basenie
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Ogród
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Płytki koniec
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Kącik dzienny
- Patio
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
- Zjeżdżalnie wodne
- Zabawki
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Makia Beach Experience Flat A05?
Na miejscu Goście Makia Beach Experience Flat A05 mogą zrelaksować się korzystając z łaźni parowej i sauny. - ❓
Czy Makia Beach Experience Flat A05 zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Makia Beach Experience Flat A05 oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Makia Beach Experience Flat A05 obejmuje kuchnię?
Tak, Makia Beach Experience Flat A05 wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i szklane naczynia. - ❓
Czy apartament ma basen?
Apartament dysponuje basenem.